Ballina Etiketimet Virus

Etiketim: virus

Koronavirusi, OBSH-ja vendos sot nëse kemi të bëjmë me emergjencë globale

Organizata Botërore e Shëndetësisë njofton sot nëse këmi të bëjmë apo jo  më një emergjencë globale shëndëtsore për shpërthimin e koronavirusit që tashmë ka...

Kryetari i shtetit kinez Xin Jinping: Do ta mposhtim këtë epidemi

Ditën e sotme, kryetari i shtetit i Kinës Xin Jinping u takua me sekretarin e përgjithshëm të Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus. Jinping...

Kina në gjendje alarmante, shqiptari jep detajet e frikshme: Na kontrollojnë...

Prej ditësh Kina ndodhet në një situatë vërtetë serioze dhe shqetësuese. Virusi i cili është përhapur kudo në shtetin kinez dita-ditës po merr jetë...

Puna e madhe që po bëhet në Kinë, spitali me 1000...

Wahan, qyteti i Kinës, po ndërton një spital të ri me 1.000 shtretër për të trajtuar viktimat e një koronavirusi të ri, duke mobilizuar...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS