Ballina Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

Koronavirusi në Shqipëri/ Arrin në 15 numri i viktimave

Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me...

Koronavirusi në Shqipëri/ Ndërron jetë 82-vjeçarja në spitalin Infektiv

Pacientja 82-vjeçare L. M., nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv. E moshuara po trajtohej prej 5 ditësh në spitalin...

Britania në zi/ Ja sa viktima u regjistruan sot

Dita e djeshme ishte dita me më shumë viktima sa i përket koronavirusit në Britani ku u shënuan 260 viktima. Edhe dita e sotme ka...

Rritet bilanci i të vdekurve nga koronavirusi në Itali, regjistrohen 21...

Rritet bilanci i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Deri para pak minutash numri i të vdekurve ka shkuar në 21 dhe atyre të...

Detaje të reja/ Ja cilët janë viktimat që u ekzekutuan në...

Pak më parë, dy persona kanë mbetur të vrarë nga një përplasje me armë zjarri në zonën e njohur si Kodër Rrëshen. Nga të shtënat...

Koronavirusi në Itali, shkon në 10 numri i viktimave

Angelo Borrelli, shefi i Emergjencave Civile, ka raportuar se ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Nga raportimet e mediave italiane,...

1100 viktima nga Koronavirusi, Kina raporton rënien e rasteve të reja

Kina raportoi për një numër më të ulët të rasteve të reja të koronavirusit, që nga fundi i janarit. Tregjet globale shënuan rritje pas këtij...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS