Detaje të reja/ Ja cilët janë viktimat që u ekzekutuan në Rrëshen (EMRAT)

225
Sigal

Pak më parë, dy persona kanë mbetur të vrarë nga një përplasje me armë zjarri në zonën e njohur si Kodër Rrëshen.

Nga të shtënat humbën jetën 2 persona që ishin motër e vëlla.Viktimat janë Esmeralda dhe Led Filopati.

Ata kanë qenë duke u kthyer me makinë në banesë kury janë qëlluar me breshëri armësh duke bërë që të humbin jetën në vend.

Esmeralda ishte nënë e tre fëmijëve, e divorcuar. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.