Ballina Etiketimet Thike

Etiketim: thike

E rëndë në Elbasan/ Plagoset me thikë nga tre persona, 21-vjeçari...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë nga tre...

Masakroi me thikë pronarin e lokalit, policia vë në pranga 21-vjeçarin

Një shtetas shqiptar u arrestua nga karabinierët italianë nën akuzën e tentativës së vrasjes. Gjithçka ndodhi në orët e vona të pasdites së djeshme...

Pas Londrës, terror edhe në Belgjikë/ “Kërcënonte” me thikë qytetarët, vritet...

Policia belge ka plagosur një person në qytetin e Gentit. Mediat vendase raportojnë se i plagosuri kishte një thikë në dorë dhe do të sulmonte...

Masakroi gruan me thikë , 53-vjeçari rrëfen ngjarjen

Shqiptari i cili jeton në Genova të Italisë, ka rrëfyer të gjithë ngjarjen e krimit të mbrëmjes së 31 janarit. Mediat italiane raportojnë se shqiptari...

Tronditet Londra nga një sulm terrorist, shihni momentin kur policia qëllon...

Pasditen e sotme, Londra wshtw tronditur nga njw sulm terrorist, ku njw burrw ende i paidentifikuar, ka goditur me thikë disa njerëz në mes...

Goditi vëllanë me thikë dhe u largua, arresohet shqiptari në Itali

Arrestohet shqiptari në Itali pasi ka plagosur me thikë të vëllanë. Ergi Shabani 33-vjeç, ka plagosur me thikë vëllanë e tij më të vogël, pasi...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS