Ballina Etiketimet Te vdekur

Etiketim: te vdekur

Koronavirusi/ Shkon në 463 numri i viktimave në Itali

Numri i personave të vdekur nga koronavirusi në Itali ka kërcyer nga 366 në 463 brenda 24 orëve, raportojnë mediat italiane. Numri total i rasteve...

E rëndë në Itali, 133 të vdekur nga Koronavirusi në 24...

Vijon të mbërrijnë shifra të frikshme nga Italia lidhur me numrin e viktimave dhe të prekurve nga Koronavirusi. Sipas të dhënave të minutave të fundit,...

Shënohet vdekja e tretë nga koronavirus jashtë Kinës

Ministria japoneze e shëndetësisë ka konfirmuar vdekjen e parë për shkak të koronavirusit, lajm ky që është dhënë nga ministri i Shëndetësisë, Katsunobu Kato. Viktima...

Virusi kinez shënon 600 viktima dhe mbi 31 mijë vetë të...

Organizata Botërore e Shëndetësisë tha të enjten se shifrat kanë pësuar një rënie të lehtë. “Kur e shihni këtë grafik duket sikur numri nga dita...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS