Ballina Etiketimet Te plagosur

Etiketim: te plagosur

Aksident në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagosen 2 persona

Pak minuta më parë një aksident automobilistik është regjistruar në aksin Fushë Krujë – Vorë, në afërsi të Hasanit. Golfi me targa AA 296 FM...

Pas Londrës, terror edhe në Belgjikë/ “Kërcënonte” me thikë qytetarët, vritet...

Policia belge ka plagosur një person në qytetin e Gentit. Mediat vendase raportojnë se i plagosuri kishte një thikë në dorë dhe do të sulmonte...

Irak/ Protesta të fuqishme, policia qëllon me armë protestuesit

Ditën e sotme, forcat irakiane të sigurisë qëlluan me armë protestuesit me qëllim për ti shpërndarë, duke plagosur disa prej tyre në kryeqytetin e...

Aksident tragjik në Milot, plagosen dy persona, shkak një parakalim i...

Një aksident tragjik ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dy persona. Raportohet se tre automjete janë përplasur kurse...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS