Ballina Etiketimet Silva caka

Etiketim: silva caka

Cakaj i kthehet Gjonajt: Falsifikatorja e drejtësisë, na tregoi mashtrimin e...

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka në një postim të bërë në rrjete sociale ka reaguar në lidhje me fjalimin që ministrja...

Silva Caka: Akrobacitë e Rilindjes për të kapur ç’të munden nuk...

Deuptetja e LSI, Silva Caka në një postim të bërë në Facebook, ka reaguar në lidhje me ligjin e miratuar dje në Parlament duke...

Silva Caka: Narkopolicia po na vëzhgon

Këshilli i Ministrave ka depozituar në Kuvend një projektligj për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr.108/2014 “për Policinë e Shtetit” i cili në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS