Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

VIDEO/ Radha e bukës, plas sherri masiv mes korçarëve

Një sherr masiv ka ndodhur këtë mesditë në Korçë. Ngjarja është shënuar për shkak të radhëve të gjata të krijuar para një furre buke. Siç shihet...

Xhemi Shehu nuk e harron Alketa Vejsiun, “hakmerret” edhe pas disa...

E ftuar sot në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sherrin”...

Gazetarët Lala dhe Hoxha kryqëzojnë Kryeministrin: Gjyqtari dhe prokurori largohen nga...

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, Kryeministri Rama bëri sherr të madh me gazetarët Klodiana Lala, Robert Rakipllari dhe Artan Hoxha ku...

Nxënësit dhunojnë barbarisht shokun e tyre brenda ambienteve të klasës në...

Disa nxënës në një shkollë 9-vjeçare në Kombinat kanë rrahur e dhunuar me grushte e shkelma një djalë në klasën e tyre. Videoja është publikuar...

Përleshen shqiptarët me serbët në Fushë-Kosovë, lëndohen 3 persona

Pasditen e sotme ka ndodhur një sherr mes disa serbëve dhe shqiptarëve ku ka përfunduar deri në përleshje fizike. Duat Hoxha, zëdhënës i Policisë së...

Kapen me grushta me shqiptarët në një disko nate, policia arreston...

Në qytetin e Oxfordit ka plasur një sherr i dhunshëm mes një grupi polakësh dhe shqiptarësh. Ky sherr ndodhi pasi njëri nga grupet hodhi një...

Karrige e tavolina të thyera, kështu u katandis lokali ku u...

Mbrëmjen e kaluar një lokal në Corso di Porta Ticinez, Itali, u kthye në një “arenë boksi”. Një sherr i madh ndodhi mes një shqiptari,...

U përleshën për ndërtimin pa leje në Shkodër, arrestohet autori

Një tjetër sherr ka ndodhur në Shkodër për shkak të një ndërtimi pa leje. Shtetasi P.TH, ka denoncuar shtetasin A.B, duke thënë se ky...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS