Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: proteste

“Po na vdesin fëmijët për bukë,” Romët në Elbasan ngrihen në...

Ndërsa vendi është në shtetrrethim dhe qeveria ka dhënë urdhër që njerëzit të mos dalin nga shtëpia, banorët e komunitetit rom në Elbasan janë...

Naftëtarët i rikthehen protestës: Ndihemi të zhgënjyer! Kompania nuk mbajti premtimin...

Naftëtarët e Ballshit u janë rikthyer sërish protestave ditën e sotme, pasi nuk kanë marrë pagat që u premtoi kompania. Vetëm 200 naftëtarë kanë...

Diktaturat nuk njohin as liri të medias, as liri të individit,...

Prof. Dr. Ana Leka Heronjtë nuk i kanë munguar kurrë këtij vendi.  Këta mafiozë vranë shpresën e shqiptarëve dhe  penguan të ardhmen e rinisë ndaj...

Presidenti Meta paralajmëron: Nëse SPAK nuk funksionon, do të ketë revolucion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar qytetarët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër asaj që ai e...

Të gjithë në krahë të Kushtetutës! Ja pse intelektualët mbështesin Presidentin

Manifestimi ndërkombëtar i 2 marsit i thirrur nga Presidenti Meta po gjen gjithnjë e më shumë përkrahje jo vetëm nga qytetarët e shumtë por...

Besëlidhja Kuqezi e 2 marsit barrikadë e grushtit të shtetit dhe...

Është hera e parë në historinë e pluralizmit politik shqiptar që Presidenti i Republikës ia kthen pushtetin popullit, për shkak se ushtruesit e tij...

Sondazhi: 85% e njerëzve do të mblidhen në tubimin e 2...

Aulon Bej Kalaja në një postim në faqen e tij  ka shpëndarë sondazhin  e votimit të popullit në lidhje me tubimin e 2 marsit....

Blushi: Më 2 mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” 

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi, nëpërmjet një postimi të bërë në Facebook, lajmëron qytetarët që më 2 mars të mblidhen në Bulevardin...

Tritan Shehu: Shkelja e detyrimit Kushtetues për “Shëndet”, tjetër motiv për...

Ish-deputeti i partisë demokratike Tritan Shehu, ka dalë në mbështetje të Presidentit Ilir Meta, duke konfirmuar pjesëmarrjen në tubimin e 2 marsit. Në një postim...

Kulmi i paradokseve: Ramën e presin në Moskë me protestë për…...

A e keni parasysh atë lojën e zakonshme se cili është kulmi i paradokseve? Këtë herë duket se kulmi i paradokseve ka ndodhur në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS