Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: proteste

Presidenti Ilir Meta: Dhunimi dhe abuzimi me fëmijët, meriton ndëshkim të...

Presidenti Ilir Meta është solidarizuar sot me protestën e zhvilluar kudër abuzimit të fëmijëve, e cila u mbajt në Tiranë. “Dënoj me forcë rastet e...

Këshilltari i CDU-së gjermane Henze: Qeveria brutale e Ramës sulmon lirinë,...

Këshilltari i CDU-së gjermane, Martin Henze në një reagim në Twitter ka komentuar lajmin për gazin lotsjellës dhe dhunën që po ushtrohet ndaj protestuesve,...

Ja si mashtrohen mjekët me rritje rroge para çdo fushate

Zinixhiri i premtimeve elektorale dhe gënjeshtrave të Ramës për rritjen e pagave të mjekëve Shëndetësia përballet sot me krizën nga pandemia dhe koncesionet jofunksionale, por...

“Po na vdesin fëmijët për bukë,” Romët në Elbasan ngrihen në...

Ndërsa vendi është në shtetrrethim dhe qeveria ka dhënë urdhër që njerëzit të mos dalin nga shtëpia, banorët e komunitetit rom në Elbasan janë...

Naftëtarët i rikthehen protestës: Ndihemi të zhgënjyer! Kompania nuk mbajti premtimin...

Naftëtarët e Ballshit u janë rikthyer sërish protestave ditën e sotme, pasi nuk kanë marrë pagat që u premtoi kompania. Vetëm 200 naftëtarë kanë...

Diktaturat nuk njohin as liri të medias, as liri të individit,...

Prof. Dr. Ana Leka Heronjtë nuk i kanë munguar kurrë këtij vendi.  Këta mafiozë vranë shpresën e shqiptarëve dhe  penguan të ardhmen e rinisë ndaj...

Presidenti Meta paralajmëron: Nëse SPAK nuk funksionon, do të ketë revolucion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar qytetarët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër asaj që ai e...

Të gjithë në krahë të Kushtetutës! Ja pse intelektualët mbështesin Presidentin

Manifestimi ndërkombëtar i 2 marsit i thirrur nga Presidenti Meta po gjen gjithnjë e më shumë përkrahje jo vetëm nga qytetarët e shumtë por...

Besëlidhja Kuqezi e 2 marsit barrikadë e grushtit të shtetit dhe...

Është hera e parë në historinë e pluralizmit politik shqiptar që Presidenti i Republikës ia kthen pushtetin popullit, për shkak se ushtruesit e tij...

Sondazhi: 85% e njerëzve do të mblidhen në tubimin e 2...

Aulon Bej Kalaja në një postim në faqen e tij  ka shpëndarë sondazhin  e votimit të popullit në lidhje me tubimin e 2 marsit....
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS