Ballina Etiketimet Pellumb pipero

Etiketim: pellumb pipero

“Situata është serioze”, Mjeku Pipero: Ka një përkeqësim të pashpjegueshëm të...

Në një lidhje telefonike në Fax News, mjeku Pëllumb Pipero ka komentuar situatën e pandemisë COVID-19, dhe rastet që janë shfaqur derimë tani në...

Mjeku Pipero: COVID-19 nuk transmetohet nga ushqimi, në ashensor duhet të...

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero u është përgjigjur sot pyetjeve të qytetëve në lidhje me koronavirusin. Pipero ka qetësuar qytetarët duke thënë se ende nuk ka...

Pipero: Numri minimal i personave të prekur mund të jetë mbi...

Në një lidhje me “ABC News”, mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për situatën e krijuar ne koronavirusi. Pipero theksoi se kjo sëmundje ka shumë...

Pipero apel qytetarëve: Jemi në emergjencë kombëtare. Kufizoni lëvizjet!

Mbëmjen e sotme, mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, nga studio e abcnews i bëri thirrje qytetarëve që të ndjekin këshillat e dhëna herë pas here...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS