Ballina Etiketimet Pavaresia e kosoves

Etiketim: pavaresia e kosoves

Festa e Pavarësisë së Kosovës, Presidenti Meta: Kosova e pavarur tregoi...

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë sot në dy festa të veçanta që janë zhvilluar në Tiranë. Fillimisht ai ishte në festën e Pavarësisë...

12-vjetori i Pavarësisë së Kosovës, Presidenti Meta: Ndryshimi i kufijve nuk...

Presidenti Ilir Meta mbajti sot një fjalë përshëndetëse në ceremoninë e organizuar nga ambasada e Kosovës në Tiranë, me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë...

Me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë Ambasada e Kosovës organizon...

Ambasada e Republikës së Kosovës në Tiranë dëshiron të njoftojë se me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, do të organizojë një...

Krimet serbe dhe gjenocidi në Kosovë

Ambasada e Republikës së Kosovës në Tiranë në bashkëpunim me Muzeun Historik Kombëtar dhe Këshillin Koordinues të Asociacioneve të Familjarëve të të Zhdukurëve të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS