Ballina Etiketimet Ndeshje

Etiketim: ndeshje

Fillon ndeshja Shqipëri-Angli

Ka filluar që prej 10 minutash  ndeshja mes Kombetares së Anglisë dhe asaj  të Shqipërisë, ndeshje kjo e velefshme për kualifikuese për Botërorin “Katar...

Napoli fiton ndaj Interit, bën hap të madh drejt finales

Napoli ka arritur rezultatin 1-0 ndaj Interit në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale, Napoli u tregua dinak duke...

Kupa e Shqipërisë, Tirana fiton me përmbysje

Partizani është duke kaluar një moment  shumë të dobët ku pas 2 humbjesh radhazi në kampionat është mundur me rezultatin 3-0 nga Besëlidhja e...

Skënderbeu fiton ndeshjen e çmendur kundër Partizanit

Përballja e sotme midis skuadrës së Skëndërbeut dhe Partizanit ka qenë mjaft intensive. ‘Ujqërit e dëborës kanë mposhtur ‘Demat e kuq’ me një rezultat 3-2...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS