Fillon ndeshja Shqipëri-Angli

471
Sigal

Ka filluar që prej 10 minutash  ndeshja mes Kombetares së Anglisë dhe asaj  të Shqipërisë, ndeshje kjo e velefshme për kualifikuese për Botërorin “Katar 2022”.Shqipëria gjenden në Grupin I, me kombëtaret  si ajo e Anglisë , Polonisë, Hungarisë.

Shqiperi- Angli live