Ballina Etiketimet Moisi dalipi

Etiketim: moisi dalipi

E vërteta për dy përballjet Flamurtari -Tirana  

Nga Moisi DALIPI - Episode dhe  fakte për ndeshjet e 15.5.1996 dhe 12.08.1997              Këto ditë  të “ngujimit popullor” nëpër portale ka filluar  një “luftë” se ...

Moisi Dalipi: Kur luan dhe  fiton Tirana

Ndeshjet e javës 27-të , do luhen pa tifozë Pak javë më parë kur klasifikimi e kishte vendosur Tiranën në  vendin e dytë në...

Moviola për  “ togat e zeza “

Moisi  Dalipi                     Kjo  është  një  nga  dukuritë më të theksuara që shoqërojnë pothuajse  çdo javë garën në futbollin shqiptar.Pa dashur këtu të flasim dhe...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS