Ballina Etiketimet Lush Susaj

Etiketim: Lush Susaj

Flet Prof. Lush Susaj: Shqipëria ndodhet nën krizën e korrupsionit politik...

Kriza aktuale nuk zgjidhet me borde marifetesh e as me marifete shokësh -Krizën aktuale nuk mund ta zgjidhin 3000 lek shtesë për familjet në nevojë,...

Covid-19 dhe beteja me frikȅn, konspiracionin dhe korrupsionin

Prof. Dr. Lush SUSAJ Shqipȅria e ka fituar betejȅn me Covid-19-tȅn Shqipȅria, falȅ sakrificȅs sȅ qytetarȅve tȅ sajȅ dhe masave tȅ ndȅrmarra nga ana e qeverisȅ,...

2 Mars, të potestojmë për universitetin dhe studentët e mashtruar

Studentët dhe pedagogët përballë të përkdhelurve të politikës konfliktuale Dhuna mbi studentët tregon fundin e afërt të një diktature  Studentët dhe pedagogët...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS