Ballina Etiketimet Kreu i LZHK

Etiketim: kreu i LZHK

Shehi: Me qeverinë që kemi sot edhe “shejtani” do të ishte...

I ftuar në emisionin “Dita jonë” kreu i LZHK, Dashamir Shehi foli për situatën aktuale politike dhe sociale në vend. Për Shehin, Shqipëria ndodhet në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS