Ballina Etiketimet Kavaje

Etiketim: kavaje

Kryenin grabitje me dhunë në Kavajë, arrestohen hajdutët serialë(EMRAT)

Në kuadër të operacionit të koduar “Rrakulli”, Policia e Shtetit lajmëron se ka arrestuar dy persona pasi kryenin grabitje me dhunë në Kavajë. Në njoftimin...

Tërmeti në Kavajë, Kreu i Bashkisë, Krali: 350 familje po trajtohen...

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit preku rëndë edhe Kavajën. Fatmirësisht nuk u shënuan viktima, por shumë qytetarë mbetën në qiell të hapur, pasi banesat e...

Sali Berisha: Edvin Hajduti larg duart nga Kavaja

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish me informacionet sipas të cilave, Spitali i qytetit të Kavajës do të shndërrohet në karantinë për të prekurit...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja është e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja ështå e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Spitali i Kavajës kthehet në karantinë për Koronavirusin, reagon Bardhi: Kërcënim...

Pas përgatitjeve në Spitalin e Kavajës për ta kthyer në Karantinë si masë për rrezikun nga Koronavirusi, vjen reagimi i rradhës nga Partia Demokratike. Përmes...

Përfshihet nga flakët një fabrikë e prodhimit të dyshekëve, në Kavajë

Një fabrikë e prodhimit të dyshekëve është përfshirë nga zjarri në lagjen nr.5, në Kavajë, raporton News24
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS