Ballina Etiketimet Kastriot islami

Etiketim: kastriot islami

Ballkan/ Shqipëria mbetet vendi me numrin më të lartë të vdekjeve

Nga Kastriot Islami Shqipëria, ndonëse ka marrë masat më drastike në rajon e botë, madje deri në prekje të rëndë të të drejtave themelore të...

Shifrat e gabuara krijojnë panik… Bëni testimet!

Nga Kastriot Islami Mungesa e testimeve masive sipas këshillave të OBSH çon në një shifër të ulët jorealiste të të prekurve nga COVID-19 dhe për...

Dëgjoni këshillat e Organizatës Botërore!

Nga Kastriot Islami Mirë që të mençurit dhe ekspertët nuk dëgjohen. Mirë që eksperienca e vendeve të suksesshme nuk përfillet. Mirë shqetësimet e qytetarëve nuk...

Koronavirusi/ Kujdes se shifrat e pasakta vrasin!

Nga Kastriot Islami Menaxhimi i pandemisë është kompleks dhe shumë i komplikuar… Nga saktësia e shifrave varet suksesi i menaxhimit të situatës… Pasaktësia e tyre,...

Shqipëria alokon për koronavirusin 70 (35) USD/frymë, por borxhi rritet me...

Nga Prof. Dr Kastriot Islami Vendet kryesore të globit, të prekuara nga pandemia e koronavirusit kanë deklaruar apo miratuar nga institucionet e tyre shuma totale...

Manifestimi mbrëmë krijojë shpresë se do të ketë zgjidhje, madje shumë...

Nga Kastriot Islami Teknologjia e Edi Ramës për të mbajtur pushtetin bazohet në disa përpjekje makiavelike e tinzare: Mbi të gjitha të vrasë shpresën, të paralizojë...

Prof. Dr. Kastriot Islami: Rama në Moskë, injorant lëpirës e mashtrues tinzar…

Prof. Dr. Kastriot Islami, ish-ministër i jashtëm  Intervistë për gazetën TELEGRAF me Jakup Gjocaj Pyetje: 1.Prof. Islami, Rama ishte në Moskë dhe nuk u takua me...

Prof. Dr. Kastriot Islami: Anija po mbytet…fundi duket i tmerrshëm

Rama ndonëse shfaqet arrogant është i pashpresë në gjëndje shumë të rëndë….Arroganca dhe papërgjegjshmëria janë shprehje e pasigurisë nga tmerri pafund që ja shkakton...

100 vjetori/ Vendi drejtohet nga një bandë bashibozhukësh….

Nga Prof. Dr. Kastriot Islami Ish-Kryetar i Kuvendit të Shqipërisë Pas 100 vjetësh, Parlamenti i sotëm është pothuajse monist, i dominuar nga ish-partia puniste, që ka...

Islami: Rama nuk do negociatat, synon kapjen e Kushtetutës

Donacionet për rindërtimin, Kastriot Islami: Do të ketë ndikim në buxhet. Rama ka dyfishuar borxhin! Mbrëmjen e sotme, Kastriot Islami ishte i ftuar në në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS