Ballina Etiketimet Kakavije

Etiketim: kakavije

Erdhën nga Greqia dhe u bllokuan në Kakavijë, lejohet të futen...

Mbrëmjen e sotme disa shqiptarë të cilët ishin bllokuar prej mesditës së sotme në zonën neutral kufitare në Kakavijë mes dy shteteve Shqipërisë dhe...

I mori 150 euro për të kaluar kufirin pa kontroll, arrestohet...

Një 37-vjecar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Kakavijë, pasi kundrejt fitimit, ndihmonte personat që kishin probleme për të kaluar...

Bllokohen mjetet luksoze në Kakavijë, nën hetim dy shqiptarë

Kakavijë Policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një Frontex, 2 automjete luksoze, 1 trajler, dhe 1 dokument të dyshuar të falsifikuar. Janë proceduar penalisht 4 shtetas,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS