Ballina Etiketimet Jakup B. GJOÇA

Etiketim: Jakup B. GJOÇA

EURALIUS nuk ka legjitimitet të japë opinion për Dvoranin

Forumi në “Telegraf”/KLGJ shpërfill Kushtetutën. Flasin Prof. Jordan Daci, Prof. Elmaz Sherifi, Av. Ledio Braho, Av Zaçe Islami EURALIUS nuk ka legjitimitet të japë opinion...

Mbi 100 mijë shqiptar ju përgjigjën thirrjes së Presidentit Meta

Miting madhështor në  bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, për të mbrojtur Kushtetutën e Republikës nga puçistët vendas dhe ndërkombëtar. Orë pas ore me...

Jakup B. GJOÇA: Ambasadat në Tiranë, zëdhënëse të qeverisë

Nga Jakup B. GJOÇA Ambasadat sorosiane  në Tiranë, zëdhënëse politike të qeverisë Në një njoftim të një ambasade në Tiranë të një shteti strategjik të Shqipërisë,...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS