Ballina Etiketimet Isa Mustafa

Etiketim: Isa Mustafa

Rrëzohet qeveria Kurti, reagon kreu i LDK Isa Mustafa

Kreu i LDK, Isa Mustafa ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti. Mustafa ka thënë se Kosova ka ardhur në një situatë ku i vihen...

Takimi Haradinaj-Mustafa, AAK: Mbështesim mocionin për rrëzimin e Albin Kurtit

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Pas takimit, Haradinaj...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS