Ballina Etiketimet Halil Rama

Etiketim: Halil Rama

Halil Rama: Historiku i shkollës Vau i Dejës me mësuesin e...

Historiku i Shkollës Vau i Dejës, ku mësuesi i parë ishte Kolë Jakova, shkrimtar dhe dramaturg i mirënjohur Shtëpia-shkollë e Hasan Metit në tetë dekada Halil...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS