Ballina Etiketimet Femije

Etiketim: femije

Shefja e Infektivit të Pediatrisë: Dy fëmijë të moshës 0-14 vjeç,...

Deri më tani nuk është folur sesa fëmijë të prekur ka në Shqipëri. Shefja e Infektivit të Pediatrisë, Gjeorgjina Kuli, u shpreh se në vendin...

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë...

Pak më pare, reperi i njohur Elinel ka njoftuar se është bërë baba për herë të dytë. Këngëtari ka ndarë në llogarinë e tij në...

Aksident i rëndë, përplasen 2 makina, lëndohen 3 gra dhe një...

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Patosit mesditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë stadiumit ‘Alush Noga’ Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën...

Videoja që po çmend rrjetin, Këngëtarja e njohur Nicki Minaj në...

Reperja me famë botërore, Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty. Shkak për këto lajme është bërë një video...

Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz

“Nuk tërhiqemi nga beteja kundër atyre që zaptojnë ose sabotojnë punët e qytetit; Prioriteti ynë janë kopshtet, shkollat dhe çerdhet e reja”, shprehet kryetari...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS