Ballina Etiketimet Edi paloka

Etiketim: edi paloka

Edi Paloka mesazhin e fundit për Lulzim Bashën para datës finale...

Nga Edi Paloka: Bashkëpunimi prej 8 vitesh në opozitë, si nënkryetar i PD, më ka imponuar gjatë kësaj kohe një qëndrim më të tërhequr e...

Paloka ironizon Ramën: Do rritet çmimi i energjisë elektrike, por fajin...

Deputeti demokrat Edi Paloka, me anë të një postimi në rrjetet sociale, pas deklaratës së Kryeministrit Edi Rama, paralajmëron se do ketë rritje të...

Paloka: Nuk u besoj shifrave që raportohen nga qeveria. Duket sikur...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka hedhur akuza të forta në emisionin “Tempora” në TV Ora. Sipas Palokës, shifrat që raporton qeveria për të infektuarit...

Paloka-Ballës: Nuk mund të pranosh propozimin e Bashës. Prioriteti juaj, koncesionet,...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka i përgjigjet Taulant Ballës, i cili ka dalë kundër planit që propozon lideri i opozitës Lulzim Basha për përballimin...

Paloka “i përvishet” Ramës: Nuk je bloger, je kryeministër dhe ke...

Edi Paloka, nënkryetari i PD-së, ka reagaur ashpër ndaj daljeve live që bën kryeministri Edi Rama në Facebook. Pëmes një mesazhi Paloka deklaron se Rama...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS