Ballina Etiketimet Dita Ndërkombëtare e Autizmit

Etiketim: Dita Ndërkombëtare e Autizmit

Presidenti Meta: I bashkohem fushatës globale “Ndriço Blu” (VIDEO)

Sot është Dita Ndërkombëtare e Autizmit dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është bashkuar fushatës globale ”Ndriço Blu”, duke e ndriçuar Presidencës me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS