Ballina Etiketimet Devoll

Etiketim: Devoll

Vepror Hasani: Coronavirusi, pas Korçës, i rrezikuar edhe Devolli

Gjatë marsit erdhën nga Italia dhe Greqia qindra emigrantë Nga Vepror Hasani Qyteti i Korçës shënoi edhe një rast tjetër të ri të prekur nga coronavirusi....

Foto/Shtëpia përfshihet nga flakët, e moshuara që jetonte e vetme humb...

Një e moshuar ka humbur jetën në Devoll si pasojë e një zjarri të fuqishëm që përfshiu banesën e saj. Viktima është identifikuar si...

Kolonjë, Maliq, Pogradec, Devoll, ndihmë për zonat e thella

Nuk ka raste të reja të prekur nga virusi, në këqyrje të vetizoluarit Nga Vepror Hasani Ashtu si Bashkia e Korçës, më e madhja në qarkun...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS