Ballina Etiketimet Bankat

Etiketim: bankat

Shpërndarja e pensioneve, Financat: Kemi dakordësuar me bankat që të dërgohet...

Ministria e Financave dhe Ekonomisë bëri me dije se ka dakordësuar me Shoqatën Shqiptare të Bankave që pensionistët që e kanë të pamundur të...

Bankat njoftojnë klientët: Aplikoni për shtyrje kredie, do të njoftoheni për...

Pas një urdhri të firmosur nga Kryeministri Edi Rama dhe Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, bankat kanë filluar të njoftojnë klientët e...

Bankat njoftojnë, punojmë nga ora 7:00 deri në 9:00 të mëngjesit

Një vendim i fundit i qeverisë për kufizimin e lëvizjeve të qytetarëve gjatë dy fashave orare ka bërë që dhe bankat të reduktojnë oraret...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS