Ballina Etiketimet Angela merkel

Etiketim: angela merkel

“Hapja e negociatave”, Gjermania sqaron vendimin: Shqipëria duhet të plotësojë 15...

Ministrat e Bashkimit Evropian vendosën sot Pro çeljes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Por, teksa kryeministri Edi Rama po reklamojnë si sukses...

Koronavirusi/ Kancelarja Angela Merkel në karantinë

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel është vetë izoluar për shkak të koronavirusit. Merkel është futur në vetë izolim pas kontakteve që ka pasur me një...

Fjalimi i mrekullueshëm dhe prekës i Merkel, pastaj krahasojeni me primitivin...

Angela MERKEL Po ju drejtohem sot në këtë mënyrë të pazakontë, sepse dua t’ju flas si Kancelare në emër edhe të gjithë kolegëve të mi...

Kryeministri mbërrin në Berlin, nesër takon kancelaren Merkel në prag të...

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Berlin për të zhvilluar nesër një takim me kancelaren Angela Merkel. Qëllimi i këtij takimi është...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS