Ballina Etiketimet Alketa vejsiu

Etiketim: alketa vejsiu

Alketa Vejsiu merr vendimin e rëndësishëm për emisionin “Në kurthin e...

Pas identifikimit të 2 rasteve me koronavirus në vendin tonë, kanë nisur të merren hapat e parë për pezullimin e aktiviteteve kulturore që përfshijnë...

Xhemi Shehu nuk e harron Alketa Vejsiun, “hakmerret” edhe pas disa...

E ftuar sot në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sherrin”...

Nga “Rai” në “Mediaset”, çfarë po kurdis Alketa Vejsiu?

Pjesëmarrja në festivalin italian “Sanremo” disa ditë më parë e solli moderatoren Alketa Vejsiu në qendër të vëmendjes së mediave jo vetëm shqiptare, por...

Alketa Vejsiu flet për projektin e saj më të ri në...

Moderatorja Alketa Vejsiu shkëlqeu në festivalin “Sanremo” në Itali, ku prezantoi natën e tretë krah italianit Amadeus dhe partneres së Ronaldos, Georgina Rodriguez. Për Alketën, ky ishte...

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shkëlqen në festivalin e njohur italian...

Prezantuesja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu është ngjitur sonte në skenën e madhe të festivalit të muzikës italiane, “Sanremo”. Alketa Vejsiu shënon kështu një moment...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS