Ballina Etiketimet Akuza

Etiketim: Akuza

Akuzat e Ish-kryespiunit britanik: Kina fshehu shpërthimin e hershëm të Covid-19,...

Ish-Shefi i Shërbimit Sekret të Britanisë së Madhe (MI6) John Sauers ka deklaruar se Kina ka fshehur informacion thelbësor në lidhje me shpërthimin e...

Çili lirohet nga arresti, shpërthen avokati Visha: Prokurori i Përmetit është...

Avokati Saimir Visha shpërtheu në akuza ndaj prokurorit që u mor me çështjen e publicistit Henri Çili. Çili i ftuar mbëmjen e sotme në në...

SPAK nuk ia doli të konkretizojë akuzat për të pandehurit e...

Gati dy vjet nga mega operacioni Volvo 4, prokuroria e posaçme SPAK nuk ja doli dot mbanë të individualizojë dhe konkretizoje akuzat për secilin...

Padia në SPAK. Ja veprat penale që ka kryer ministrja e...

Veprat penale të konsumuara nga ministrja në detyrë e drejtësisë, Etilda Gjonaj dhe zyrtarë të tjerë të lartë, për të cilat Presidenti Meta i...

Blushi akuza të forta Frrok Çupit e Baton Haxhiut: Qenër të...

Pas akuzave të Frrok Çupit në Top Channel si dhe të Baton Haxhisë në TV Klan këtë të enjte, akuza të cilat ishin fyese...

Presidenti Meta: Anti-KÇK, fushatë propagandistike e bërë nga qeveria

I ftuar në Open, Presidenti Ilir Meta hodhi një mori akuzash ndaj qeverisë ku u ndal edhe tek paketa anti KÇK. “Unë e shikoj këtë...

“Patëm përplasje gjatë darkës”- Haradinajt akuza Ramës: Ka qenë i angazhuar...

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj  ka thënë se Edi Rama ka qenë i angazhuar në projektin e ndarjes së Kosovës, në intervistën ekskluzive për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS