Ballina Etiketimet Akademinë Ushtarake të Shteteve të Bashkuara në West Point

Etiketim: Akademinë Ushtarake të Shteteve të Bashkuara në West Point

“West Point” lejon ‘socialistin tiranik shqiptar’ që shkoi në dasmën e...

Rama vizitoi Akademinë Ushtarake të Shteteve të Bashkuara në West Point, misioni  i të cilës është, “për të edukuar,trajnuar dhe për të frymëzuar Korpuset...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS