Ballina Etiketimet Agim nesho

Etiketim: agim nesho

Agim Nesho: Është shkelur Kushtetuta, kjo është vija e kuqe

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho, ka mbajtur sot një fjalë në manifestimin e presidentit. Nesho tha se sot është shkelur Kushtetuta dhe...

Nesho në mbrojtje të Kushtetutës, reagon Presidenti Meta: Mirënjohje ambasadorit për...

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho, ditën e sotme ka bërë thirrje në mbrojtje të Kushtetutës. Nesho ka shkruar i shqetësuar për grushtin e...

Agim Nesho: Të gjithë në mbrojtje të Kushtetutës

Ish-ambasador i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho, dhe një prej diplomatëve më të njohur shqiptar bën thirrje në mbrojtje të Kushtetutës. Nesho tashmë edhe nënshtetas...

Agim Nesho: Shqipëria sot është shembulli i një shteti të kapur...

Interviste ekskluzive me Agim Neshon, ish ambasador në SHBA Diferenca midis dy udhëheqësve, Albin Kurti dhe Edi Rama qëndron në pozicionet e kundërta dhe vizionin e...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS