Ballina Etiketimet Agim Jazaj

Etiketim: Agim Jazaj

Posti, pozitat meritohen, nuk kërkohen…

Nga: AGIM JAZAJ Në harkun e 30 –viteve  janë zhvlluar shumë zgjedhje dhe janë  korrur aspak  zgjidhje. Shqiptarët  kanë shkuar në zgjedhje, por kanë përfituar...

Agim Jazaj: Koronavirusi…

Koronavirusi, Troket derë më derë, Kudo nëpër botë Nuk di të bëjë “nder”!   Koronavirusi, I ka të barabarte, Ministër, president Deputet dhe argat!   Koronavirusi, “Zbut” dhe egërsira, Që s’kishin të ngopur, Nga buzët e nxira!   Koronavirusi, Se...

Agim Jazaj: Përse do të protestojnë shqiptarët?

Nga Agim Jazaj Ilir Meta, njeriu mes njerëzve, qytetari mes qytetarëve... President i Republikës z. Ilir Meta, ka thirrur e bindur shqiptarët e orientuar dhe të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS