Sigal

Pas shkarkimit të Antonio Contes, Chelsea është afër zëvendësimit të tij me ish-trajnerin e Napolit, Maurizio Sarrin, ku pas zyrtarizimit të tij priten të vijnë edhe disa lojtarë të ri.

Daniele Rugani, Aleksandr Golovin dhe Alisson Becker, mund të jenë transferimet e reja për klubin londinez.