Përballja Australi-Peru, ja formacioni i skuadrave

565
Sigal

Australia dhe Perjua kanë përcaktuar skuadrën që do të zbresë në fushë.

Australia, e cila ka vetëm 1 pikë në grupin C, ka zgjedhur formacionin 4:4:1:1. Juric do të zërë vendin e sulmuesit. Në portë do të jetë Ryan, ndërsa

Ndërsa Peru, qëka 0 pikë, ka zgjedhur formacionin 4:2:3:1. Guerrero do të jetë sulmues dhe në portë vjen Gallese.

Dy skuadrat do të përballen sot në orën 16:00, ndeshje e rëndësishme për kualifikimin në fazën tjetër të grupeve.