Mike Tyson i rikthehet boksit, ky do të jetë kundërshtari special i tij (VIDEO)

254
Sigal

Ish-legjenda e boksit, Mike Tyson do të jetë pjesë e një dokumentari të Discovery Channel të titulluar “Tyson kundër Peshkaqenëve”.

Iron Mike, në moshën 54 vjeçare ka habitur të gjithë me fizikun e tij dhe stërvitjen që bën së fundmi duke na kujtuar kohët e kampionit.

Tyson, i cili ka qenë kampion i padiskutueshëm bote për peshat e rënda nga viti 1987 në 1990, dukej në formë për promon e parë të dokumentarit.

Duke u përgatitur për “luftën”, Tyson shfaqet duke thyer një kafaz peshkaqenësh dhe më pas ndan në dysh një sërf.