Juventus prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm

70

Juventusi zyrtarisht ka prezantuar fanellat e para për sezonin 2020/21.

Fanellat e reja që do të vishen për ndeshjet në shtëpi në Serie A dhe Champions League do të jenë kryesisht të bardha me vija të bardha  dhe të zeza.