Italia s’di të ndalet, Pessina zhbllokon duelin ndaj Uellsit (VIDEO)

56
Sigal

Italia nuk di të ndalet as me futbollistët zëvendësues. “Të Kaltrit” kanë kaluar në avantazh kundër Uellsit, teksa në minutën e 39-të pas një goditje dënimi, Pessina është në vendin dhe në kohën e duhur për ta devijuar topin në kuadrat.