“Elbasan Arena” – Dështon takimi me Skëndërbeun, përplasje mes policisë dhe tifozëve të Partizanit

188

Ndeshja Partizani-Skëndërbeu në stadiumin “Elbasan Arena” është kthyer në një fushë betejë mes tifozëve dhe uniformave blu.

 

Vijon….