E pabesueshme/ Dybala feston golin me komentin e Shakohoxhës në Story

457
Sigal

Paulo Dybala shënoi një nga dy golat e Juventusit në fitoren 2-0 ndaj Bolonjës, në javën e gjashtë të Serisë A.

Sulmuesi argjentinas vendosi që në Story-n e tij të Instagramit të shpërndante golin e shënuar prej tij dhe në video dëgjohet komenti i Dritan Shakohoxhës.

Me siguri që do të ketë qenë një nga shumë fansat shqiptarë të futbollistit ata që do tia kenë dërguar videon e Shakohoxhës.