Dybala “tremb” Juventusin: Të transferohem atje!? Pse jo?

401
Sigal

E ardhmja e Paulo Dybala mund të jetë në Francë dhe konkretisht te PSG-ja.

Lajmi i bujshëm është pohuar nga vetë sulmuesi argjentinas i Juventusit, i cili ka deklaruar se në futboll kurrë mos thuaj kurrë.

“Të bashkoheni me Ligue 1 një ditë? Pse jo ?! Kurrë mos thuaj kurrë! Por, tani për tani nuk është pjesë e planeve të mia”,-tha argjentinasi për “Canal Plus”.

Ylli argjentinas ka qenë lidhur me një kalim te Reali i Madridit, Interi, por edhe klubin francez Paris Saint-Germain.