U nda nga burri, vajza e Albërije Hadërgjonajt në qiellin e shtatë! Njihuni me djalin simpatik që i ka rrëmbyer zemrën

88

Vajza e Albërije Hadërgjonajt, Agnesa duket se është më e dashuruar se kurrë. Një vit më parë ajo i dha fund martesës me ish-bashkëshortin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë.

Por pas një viti, Agnesa e ka rigjetur dashurinë e jetës, dhe ka ndarë djalin që I ka rrëmbyer zemrën në rrjete sociale.

Më e dashuruar se kurrë, Agnesa nuk e ka fshehur lidhjen e re me djalin e njohur si Valdrin Seci. Ajo ka ndarë fotot romantike nga pushimet e tyre, ndërsa shfaqen të shtrirë në borë, dhe shkëmbejnë puthje mes tyre.