Të gjithë do e ëndërronin! VIP-at shqiptarë shijojnë ‘Live’ eventin e rëndësishëm muzikor

432
Sigal

Beyonce & Jay Z po performojnë sonte në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

Në mesin e mijëra ndjekësve nga afër janë dhe disa nga vipat shqiptarë. Bëhet fajlë për çiftin e dashur Ami dhe Ermali, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk si dhe këngëtarja Elvana Gjata.

“Kur vjen puna te Beyonce & Jay Z, jemi të gjithë fansa…” ka shkruar Ermali. Ndërsa pak minuta më pas, bashkë me Amin, ai ka postuar edhe një foto duke treguar biletën e zonës VIP.

Ata kanë pstuar pa reshtur momente nga kjo ngjarje e rëndësishme që kanë mundur ta shijojnë nga afër.