Supermodelja dhe aktorja e mirënjohur, Gisele Bündchen shihet teksa shëtit me vajzën në park

331

Supermodelja dhe aktorja e mirënjohur, Gisele Bündchen është parë teksa shëtit me vajzën e saj 6 vjeçare Vivian, veshur me streçe sportive gri dhe së bashku kanë edhe 2 qentë e tyre.

Kjo shëtitje familjare e supermodeles 38 vjeçare ka tërhequr vëmendjen e paparacëve të cilët nuk kanë hezituar ta fotografojnë atë në një park në Nju Jork.

Giselle mban flokët e kapura bisht dhe një palë streçë të ngushta ngjyrë gri ndërsa vajza e saj e vogël ka veshur një komplet kanatjere e pantallona të shkurtëra ngjyrë rozë me pika të zeza.

Gruaja e New England Patriots yll Tom Brady veshur gams e saj të mrekullueshëm në dollakë për shëtitje Pranvera.

Kujtojmë se Bündchen ëxshtë Gruaja e Patriotit të Anglisë, yllit, Tom Brady.