Shkak u bë tradhtia? Reagimi i Fjolla Morinës ngre dyshime për ndarjen me Fisnik Sylën (FOTO&VIDEO)

165
Sigal

Fjolla Morina është zhdukur nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, ndërkohë që Fisniku ka fshirë çdo postim dhe madje nuk e ndjek më as vajzën e madhe të Fjollës, Ledianën me të cilën ka treguar gjithmonë se kishin marrëdhënie shumë të mirë.

Menjëherë sa u përhap lajmi  se këngëtarja e njohur mund t’i ketë dhënë fund martesës së saj me biznesmenin, ajo ka reaguar. Fjolla ka vendosur që të rikthehet në “Instagram”, e madje ka bërë edhe një postim.

Fjolla ka ndarë me ndjekësit e shumtë një foto me vajzën e saj, të cilës i uron një vit të ri shkollor të suksesshëm e më pas një video ku teksti i këngës së Capital T le të kuptohet se një tradhti është bërë shkak per ndarjen e saj me Fisnikun.