Se mban më të fshehtë, Dj Sardi zbulon fytyrën e të dashurës

492
Sigal

Kohët e fundit lidhja e Dj Sardit me vajzën misterioze ka qenë në qendër të vëmendjes nga të gjithë. Ai është përjekur që lidhjen e tij ta mbajë sa më private dhe larg syrit të mediave, or mesa duket tashmë është dorëzuar.

Së fundmi, Sardi ka postuar një foto me partneren e tij në “Instastory” duke e përqafuar dhe duke i zbuluar fytyrën.

I ftuar në fundmi në një emision , Sardi ka lënë të nënkuptohet se ai i tashmë i ka propzuar për martesë.