Sara Hoxha organizon ‘babyshowerin’ e ëndrrave

280
Sigal

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do bëhen prindër të një vajze.

Pritjen e ëmbël Sara duket se është duke e shijuar në maksimum, në lidhje me këtë ajo sot organizoi “Babyshower”.

Në festën e organizuar për beben, Sara ftoi persona të dashur, të cilët i dhuruan një ditë speciale me prezencën e tyre.

Më poshtë i gjeni disa fotografi nga kjo festë për të cilën duket se janë kujdesur deri në detajin më të vogël.