Sabrina Salerno çmend rrjetin me foto provokuese, në moshën 52-vjeçare me seksi se asnjëherë

239
Sigal

Det i mrekullueshëm dhe forma të mrekullueshme, ato të Sabrina Salerno. Pasi ka mbaruar lockdown edhe showgirli ka zgjedhur një lokalitet italian për pushimet e saj në kohën e koronavirusit.

Nga Porto Venere ja tek e shohim teksa tregon format e saj seksi me bikini në një seri fotosh që nxehin atmosferën social.

Me një fizik të skalitur si një 20-vjeçare, në moshën 52 vjeç ajo tregon një dekolte që të merr mendjen. Në bordin e një jahti super luksoz Sabrina zbavit fansat e saj nga Cinque Terre dhe në Instagramin e saj ndan foto që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Më në formë se asnjëherë artistja dhe këngëtarja e këngës së famshme ‘Boys Boys Boys’ që rreth viteve 90 bëri të gjithë meshkujt të ëndërronin për të, shfaqet edhe sot më në formë se kurrë.