Rita Ora shijon ditët e nxehta në Australi, publikon foto provokuese

101
Sigal

Ajo është zhvendosur përkohësisht në Sidney, ku është bërë pjesë e The Voice Australia. Dhe sigurisht Rita Ora nuk mund të mos shijonte ditët e nxehta.Këngëtarja 30 vjeçare ndau një fotografi që tregonte trupin e saj të mrekullueshëm të palestruar.Ylli shqiptar me famë botërore gjithashtu shfaqej krejtësisht natyrale me flokët të pastiluara. Rita kishte kombinuar rrobat e banjës me disa gjerdanë dhe një palë vathë.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” ka qenë më parë trajnere në versionin britanik të The Voice në vitin 2015.Kohët e fundit ka qenë pjesë e jurisë të “X Factor” dhe “The Maskes Singer”.Kujtojmë që Rita i dha me Romain Gavras në vetëm pak muaj lidhjeje.Regjisori francez ka pranuar se e kishin të vështirë të shiheshin për shkak të angazhimeve të punës, pasi Rita po qëndron aktualisht në Australi.