Pushimet e çmendura të Rita Orës, shfaqet e zhveshur në Itali

686
Sigal

Ajo po kalon disa ditë pushimi në Itali me të dashurin e saj Andrew Watt. Pushimet e merituara në mes të turneut ajo po i shijon në maksimum. Kështu, ajo u shfaq topless në krahët e të dashurit.

Ylli i hitit “Hot Right Now’ ka shfaqur linjat e saj trupore derisa në një moment hoqi bikinin dhe shfaqi gjoksin bombastik.

Momenti është fotografuar nga paparacët duke sjellë këto foto.

Së fundi, këngëtarja e cila me Andrew është në lidhje prej më shumë se një viti, tha se është biseksuale dhe se në të kaluarën ka pasur marrëdhënie me të dyja gjinitë.

Gjithë kjo u kurorëzua me këngën dhe turneun me të njëjtin emër “Girls’.